Çoğunluğu yerli ve açık kaynak uluslar arası ölçekli
yazılımlarla kendinizi ve firmanızı güvende
hissedin.
Siber Güvenlik Çözümleri Sd-Wan Router, Firewall, Antivirus, Antimalware, Antispam,
Penetrasyon Testi, Siber Güvenlik Eğitimi
Çoğunluğu yerli ve açık kaynak uluslar arası ölçekli
yazılımlarla kendinizi ve firmanızı güvende
hissedin.
Siber Güvenlik Çözümleri Sd-Wan Router, Firewall, Antivirus, Antimalware, Antispam,
Penetrasyon Testi, Siber Güvenlik Eğitimi

Siber Güvenlik Eğitimleri

Siber güvenlik alanında kurum personellerinin ihtiyacı olan eğitimleri birlikte belirleyelim. Eğitimleri ister Kuvarssoft’ta, isterseniz kendi şirketinizde verelim.

Antivirüs / Antimalware / Antispam Yapılandırrması

Kurumunuzun ihtiyacına uygun olarak kullanacağımız antivirüs / antimalware ve antispam gibi güvenlik yazılımlarına birlikte karar verelim.

Firewall Yapılandırması

Kurumunuzun ihtiyacına uygun olarak firewall ihtiyacınızı birlikte belirleyelim.

Siber Güvenlik Çözümleri

Sd-Wan Router, Firewall, Antivirus, Antimalware, Antispam

Kurumunuzun ihtiyacı olan siber güvenlik çözümlerini size en uygun şekilde projelendiriyoruz. Kuvarssoft siber güvenlik alanında firewall (güvenlik duvarı) kurulumu, yapılandırması, antivirus, antimalware, antispam, hostspot (kimlik doğrulama), 5651 sayılı yasaya göre kayıt tutma, IDS (saldırı tespit sistemi), IPS (saldırı önleme sistemi), DDOS ataklarına karşı önlemler, penetrasyon testleri, 802.1x temelli kablolu ve kablosuz ağ kurulumu, kimlik doğrulama ile kablosuz ağ yapılandırması, sunucu güvenliği gibi konularda hizmet verebilmektedir. Bu konularda hizmet verebilmek için mevcut sistemlerinizin yapılandırılması konusunda size destek olabildiği gibi, yerli ve milli yazılımları veya ihtiyaca göre yabancı yazılımları da kullanarak sisteminizin tamamını veya ihtiyaç olan kısımlarını baştan yapılandırabilmektedir. Kuvarssoft, ihtiyacınız olan siber güvenlik çözümlerine en uygun maliyetle ulaşabilmeniz için çalışmaktadır. Siber güvenlik çözümlerimize örnek olması açısından birlikte çalıştığımız bazı yerli ve yabancı siber güvenlik yazılımı üreticilerinin ürünlerinden örnekleri sizler için derledik. Bununla birlikte ihtiyacınız olan siber güvenlik çözümüne bizimle birlikte belirlemek isterseniz bize istediğiniz her zaman ulabilirsiniz.

Sd-Wan Router, Firewall, Kimlik Doğrulama

Parta Guard ile Uçtan Uca Veri Güvenliği

Parta Guard, güvenlik duvarı, ağ temelli antivirus, IDS ve IPS, derin paket inceleme, 5651 sayılı yasaya uygun kayıt tutma, içerik filtreleme, active directory yönetimi, SSL VPN, VPN tünelleme, bant genişliği yönetimi, uygulama tanıma, anti-spam, URL filtreleme, kimlik doğrulama ve yetkilendirme, VLAN, PPOE, 802.1x gibi protokol desteklerini de içeren bir güvenlik duvarıdır. Kurumunuzun ihtiyacına göre ölçeklendirilebilmektedir.

Tek Bir Konsol Uçtan Uca Çözüm

Gravity Zone Ailesi

Bitdefender Gravity Zone ürünü ile sanal platformlarda veya fiziksel platformdaki masaüstü ve sunucularınızı, mobil cihazlarınızın güvenliğini tek bir konsoldan yönetin. Gravity zone çözümü kurumunuzun ihtiyacına göre ölçeneklebilmektedir. Antivirus, antispam, antimalware ve diğer gelişmiş saldırılarına karşı yapay zeka destekli (Elite modelinde) koruma kalkanı oluşturur. Gravity zone ürününü ister bulutta isterse sizin yerinizde yapılandırabiliriz.

Chomar

Yerli Antivirus ve İnternet Güvenliği

CHOMAR Antivirus programı tamamen yerli imkanlarla geliştirilmiş, diğer antivirus programlarının kullandıkları virus tarama motorları ile entegresi olmayan yerli ve milli bir yazılımdır. Kuvarssoft’un yerli yazılımlara verdiği önem sebebiyle Kuvarssoft’un müşterilerine tavsiye ettiği antivirus programları arasında yer almaktadır.

Proxmox Sanallaştırma Sistemine Nasıl Geçebilirim?

Gerekli testleri yapalım

Gerekli testleri yaparak zafiyetleri ve açıklarınızı belirleyelim.

Süreci planlayalım

Ne zaman geçeceğiz, hangi sistemlere öncelik vereceğiz.

İşlemlere başlayalım

Mevcut sistemlerinizi yapılandıralım yada yeni sistemlerle donatalım.

Kurulan Sistemi izleyelim

Kurulan sistemi izleyelim, eğer problemler varsa bunları tespit edelim.

Problemleri çözelim

Tespit edilen problemleri çözelim.

Sistemi size teslim edelim.

Herşeyiyle hazır olan sistemi size teslim edelim, eğer isterseniz sonraki süreçte teknik destek sunalım.